Gå til innhold

Nå er jeg stygg..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Om du er dem alle tre, så vil du jo ha kontakt med dem, den ene kontoen kan være et år eldre og ha ett barn til. Lkevel være samme, bare skapt på forskjellige tidspunkt. Samma for meg, det er jo virtual reality okke som :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er Siklerotte, bare under et annet nick akkurat nå. Og Monajenten, du vet du er meg, og jeg deg, og vi er hun.

Skrevet

Jeg tror kanskje Kapabel og Siklerotte er den samme ja.. Det var jo et innlegg for ikke altfor lenge siden (Navnedebatten) hvor det kom fram at og Kapabel og Siklerotte kjenner hverandre... Litt for tilfeldig kanskje?

 

Men jeg tror Monajenten er et uskyldig "offer" i det hele...

Skrevet

Finnes det forstatt folk som ikke for lengst har forstått at Siklerotte og Kapabel er samme person? Har observert "begge" i flere måneder og måten "de" ordlegger seg på er ikke til å ta feil av.

 

Sånn ellers er det garantert mange her inne som lyver på seg både ett og to barn, så det skjønner jeg ikke at folk skal ta så ille opp.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...