Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #1 Skrevet 10. mai 2010 Nå skal jeg snart føde, og jeg synes typen min er noe søppel - for å være helt ærlig. Og når jeg sier sannheten til han: "Det eneste flotte med deg er pikken og håret ditt", så tar han det som et KOMPLIMENT! Jovisst skal han betale og ta seg av barnet, men jeg vurderer å heller dumpe han skikkelig og tilby en homofil venn av meg å bo med meg. Endelig en mann med hjerne, hjerte, pent utseende, ryddig, maskuline og feminine kvaliteter på en gang - og utrolig omsorg for alt og alle. FAEN AT DE BESTE MENNENE ER HOMSER!!!
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #3 Skrevet 10. mai 2010 Eh, jeg kan vel ha sex med andre selv om jeg skulle levd med han? Han er jo ikke interessert i meg på den måten. Han er kjempefin og flott (og raper ikke - som han lassisen jeg er med nå), men han vil ikke ha meg.. Uansett, jeg står jo fritt til å ha kjæreste. det er bare et samboerskap, men siden jeg skal få barn må jeg ha en trygg tilværelse for oss alle. skjønnerru???
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #5 Skrevet 10. mai 2010 Nei, det blir et vakkart samboerskap som gir meg frihet og trygget - og han får all den kjærlighet og frihet han også vil ha. Faen, jeg tror jeg dumper typen. Tenk på det, a! Glor på paradise hotel og tror han er kar.
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #6 Skrevet 10. mai 2010 Du.. alle her følger med p Paradis Hotel, så ikke kom å diss det.
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #7 Skrevet 10. mai 2010 Herregud a sister, jeg snakker om en mann som har knulla på meg en unge, er ekkel og ukul, og tror han bidrar hardt ved å glane på de horene på paradise hotel. Men vet du hva? Jeg trenger ikke din støtte, jeg er en survivor!
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #8 Skrevet 10. mai 2010 Du har vel knullet litt selv også vel? Dessuten kan det vel være at vi alle finner underholdning med PH.
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #10 Skrevet 10. mai 2010 :-hehe)dette lukter dritt lei av å ruge og hormoner.unn deg noe godt å vit at dette vil du se tilbake på å le av når du har kommet deg etter ammetåka.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå