Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #1 Skrevet 10. mai 2010 De damene på "Jeg er supermamma!" ser ikke ut i måneskinn. Trodde jeg så på "Extreme Makeover" her
blond Skrevet 10. mai 2010 #9 Skrevet 10. mai 2010 Sært å delta i en Super-mamma-konkurranse og kritisere konkurranseformen.
Gjest sug lut Skrevet 10. mai 2010 #10 Skrevet 10. mai 2010 Det var jo bare fordi hun ikke vant. Hvis du er blond (blondere enn deg), gudelig, synger pent og har ofret alt for å ha ørten unger som sitter pent på familiens ukeplanleggingsmøte i et møblert hjem, kan du selvsagt ikke se andre grunner til at du ikke blir årets mor enn at konkurransen i seg selv er feil. Og hun var IKKE BITTER. IKKE BITTER i det HELE TATT.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå