Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #2 Skrevet 10. mai 2010 Har du fått med deg at det IKKE er lov å diskutere privatpersoner her inne, eller??
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #3 Skrevet 10. mai 2010 Slapp av! Tenkte bare å høre om noen hadde ERFARINGER fra 3D ultralyd til hun.. Gidder faen ikke å betale 2000 spenn bare for å få noen dritt bilder.
Anonym bruker Skrevet 10. mai 2010 #4 Skrevet 10. mai 2010 Dersom du bare har tenkt å ta 3D som ren underholdning, foreslår jeg at du sparer pengene til barnet kommer ut, og bruker det på en god fotograf. Du har ingen garantier for 3D ultralyd. Barnet kan ligge ugunstig til, være urolig, være for stort osv. Med andre ord mange faktorer legen ikke rår over. Spør heller en venninne i lokalmiljøet enn her inne på BiM - det er stygt å diskutere helsepersonell på denne måten, selv om det skulle vise seg at denne personen er "verdens beste"!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå