Gå til innhold

Gravid uten oemme bryster??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen av dere her som IKKE hadde oemme bryster da dere ble gravide? Hadde IKM loerdag, men testen var negativ. Har ingen symptomer hverken for graviditet eller mens, men skulle da tro at hvis jeg likevel skulle vaere gravid, at brystene ville begynne aa foeles oemme... Men kjenner ikke noe som helst.

Noen erfaringer rundt dette?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er vel ingen fasit på det, noen er ømme og noen ikke :) Veldig vanlig at man blir litt forsinket fordi man tenker veldig mye på det, et veldig standard svar her inne. Noen ganger hopper bare mensen over et slag og, og kommer igjen neste mnd. HCG bruker også gjerne litt tid på å "formere" seg i kroppen, så ta en ny test igjen om noen dager :)

Skrevet

Jeg kan ikke huske at jeg fikk ømme pupper denne gangen.. det kom såvidt først da jeg var halvveis, men fortsatt ikke så plagsomt som det var første gang jeg var gravid!

Skrevet

Heei, så plagsomt som første gang? Er førstegangs jeg, og holder på å bli gaaaaaal av såre,ømme og ikke minst kløøøøøende bryst!

Brystene har vært ømme og har "klødd" siden en liten uke før IKM, og nå 5+5 er det på grensen til å bli gal av.. kan ikke gå å gnu på brystene hele dagen heller :D

Skrevet

Jeg er gravid og har ikke ømme bryster i det hele tatt.

Skrevet

Har ikke hatt det noen av gangene. Ingen graviditet er lik, men lykke til :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...