Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #1 Skrevet 9. mai 2010 Er ikke bra nok for NAV. De ser på det,kun som ett forslag. Selv om det er slik samvær fungerer i dag, og har gjort det den siste måneden.
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #2 Skrevet 9. mai 2010 hehe, det er da ikke NAV som bestemmer hvordan samværet skal fordeles
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #3 Skrevet 9. mai 2010 Ikke NAV som bestemmer nei. Men de nekter meg dobbel barnetrygd, OS og Stønad til Barnetilsyn. Da de ser på skrivet fra advokaten ang samvær,som bare ett forslag. Noe det altså ikke er.
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #4 Skrevet 9. mai 2010 Men hva slags samværs avtale har dere da? Dersom du ikke har betydlig mer samvær enn far, så har du dessverre ikke krav på mye.
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #5 Skrevet 9. mai 2010 Har både du og barnefar skrevet under på en samværsavtale som er bevitnet av advokaten synes jeg det er rart ikke NAV godtar den. Om det derimot bare er noe din advokat har skrevet, uten undersktift fra bf har de vel helt rett i at det eret forslag.
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #6 Skrevet 9. mai 2010 en ettermiddag i uken og annenhver helg, er dagens samværs ordning.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå