Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #1 Skrevet 9. mai 2010 Noen som vet om det er praktisk mulig for meg å ringe sykehuset og spørre om dette er min bror?? Ringer og ringer, men får ikke svar. Han skulle denne veien i går, med 2 kamerater. Min mor er på tur et annet sted, så jeg har litt "ansvar" selvom gutten har passert myndighetsalder. Kjente det stakk i brystet når jeg så dette....
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #3 Skrevet 9. mai 2010 De har ikke lov å oppgi det til deg. Men kan hende de gjør det allikevel. Du kan prøve år ringe sykehuset.
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #4 Skrevet 9. mai 2010 Nei, altså. Jeg vil ikke ha navn på de involverte, men hvis jeg oppgir min brors navn så kan de avkrefte eller bekrefte??
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #5 Skrevet 9. mai 2010 Kan du prøve å ringa kameratene hans da? Vet du hva slags bil han skulle kjøre i?
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #6 Skrevet 9. mai 2010 Jeg har ikke nr hans, og mamma er i selskap langtvekk, så jeg får ikke tak i henne. Hun hadde ringt meg tidligere idag, men jeg hørte ikke telefonen. Men jeg tror hun hadde ringt til hun fikk svar om det var han. For de ringer vel pårørende?? Nå sier mannen min at den ulykken skjedde "feil vei" ifht dit de skulle. Men huff, for et støkk. Håper virkelig ikke at det er dem altså
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #7 Skrevet 9. mai 2010 HI, ring du, så får du nok vite om det er broren din eller ikke.. Men om det hadde vært broren din, hadde de ikke ringt din mor?
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #8 Skrevet 9. mai 2010 Åååh, leste de siste svarerne her ETTER at jeg skrev dette.. 14:30
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2010 #9 Skrevet 9. mai 2010 Pjuh, det var ikke han! Fikk kontakt med han på msn nå, heldigvis. Men det var noen venner av han, da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå