Patetica fåkksi Skrevet 7. mai 2010 #1 Skrevet 7. mai 2010 -som tar så mye energi og konsentrasjon at jeg IKKE sender den hatmailen jeg har vært på nippet av å sende tre kvelder på rad etter at frøken-på-to er i sengs og TV Norge er den eneste fordømte kanalen jeg kan se?
Verbena Skrevet 7. mai 2010 #2 Skrevet 7. mai 2010 Du kan komme hit å holde meg med selskap, jeg kan garantert ta mye energi og konsentrasjon om jeg vil. Har du virkelig så langt til en fornuftig butikk at du enda ikke har fått byttet batteri i fjernkontrollen???
Gjest cunning stunts Skrevet 7. mai 2010 #3 Skrevet 7. mai 2010 Tenke på store tisser. Tenke på store hender. Organisere kølappsystem til pøkerne. Se gjennom alle skapene om det er noe du har glemt som er så kult at det tar tid. Sette inn bilder, evt skrive ved siden av de som allerede er inne men ikke ferdigskrevet. Bake skillingsboller. Du er så pen at du tåler et brett til. Brodere med Pink Floyd i bakgrunnen. Tenke på tisser igjen.
Patetica fåkksi Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #4 Skrevet 7. mai 2010 Jeg har vært ute av huset TRE ganger i dag, med bil, og glemte den hver forpulte gang.
Gjest cunning stunts Skrevet 7. mai 2010 #5 Skrevet 7. mai 2010 Og det hører hjemme i sit.bestemt-senilitet-tråden, synes nå jeg. Men det er nok ditt underbevisste som mener du ser for mye tv.
Patetica fåkksi Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #6 Skrevet 7. mai 2010 Her var det faktisk ganske mange gode ideer. Dessuten skal jeg bestille bildefremkalling tenker jeg. Åh! Da fikk jeg plutselig meget å gjøre! *takker*
tante grusom master of law Skrevet 7. mai 2010 #7 Skrevet 7. mai 2010 Jeg skal se tidenes beste film ikveld. Dirty Dancing. Har sett den minst 700 ganger, men blir aldri lei. Har du ingen slike filmer, som gir deg en utrolig god følelse, som du kan se?
Miss Foster Skrevet 7. mai 2010 #8 Skrevet 7. mai 2010 Det er nå du tenker; faen faen faen - hvorfor har jeg ikke en chino på hjørnet hvor jeg bor nå..... 4 sekunder det så hadde du hatt batteri til el mando. Dessuten synes jeg ikke tvnorge er den verste..... hadde du havnet på fem derimot...... eller zebra.... *grøss*
Verbena Skrevet 7. mai 2010 #9 Skrevet 7. mai 2010 jeg hadde avgått fortere med døden om det hadde stoppet opp på tv2sport eller en av canal+ sport kanalene der de bare sender fotball... Greit jeg kan se fotball, men ikke ørten kamper og hele kampene! Min meg på at vi må ha minst 2 tv`er i hus om noen år da jeg er i klart mindre tall i huset. En mann og to gutter som vil se fotball og mor må skygge banen...
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 7. mai 2010 #10 Skrevet 7. mai 2010 Surfe porno? Da har du i alle fall litt å drive med. Har jeg hørt.
Patetica fåkksi Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #11 Skrevet 7. mai 2010 Blir jeg ikke tatt av dage da, Lektor, om Skravlerne får det med seg? Og hei, siden du er bytteboksspesialisten, hvordan bytter jeg kanal på boksen?
Patetica fåkksi Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #12 Skrevet 7. mai 2010 HEI! Vi har jo hele Millenniumstrilogien på DVD her et sted... *yey* ..ikke sant Dragan er deilig?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå