Gå til innhold

Flinke, gode besteforeldre!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har vært på besøk hos besteforeldrene noen dager (min far og hans kone) og jeg må bare skryte litt. Snuppa har kosa seg såååå mye!!!

De stiller opp for henne, koser seg med henne og finner på morsomme og koselige ting med henne og jeg er så takknemlige for at de er så flinke med henne!

Det er helt greit at de gir henne litt for mye is. Det gjør ingen verdens ting at de kommer på at kanskje hun har lyst til å bade i halv ni tida om kvelden og at hun derfor kommer lovlig seint i seng. Det spiller ingen rolle at de lot henne få ganske mye brus, slapp å spise opp skorper og at hun stort sett har fått vilja si og fått være husets prinsesse og midtpunkt. De elsker henne og de koser seg sammen med henne og hun svever på en rosa sky når hun er der.

Vi får raskt rettet opp søvnunderskuddet, forbrent sukkeret og plukket av henne primadonnafaktene når vi kommer hjem igjen!

Takk for at dere finnes Bestemor&Besefar!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er sånt som er lov når man er hos besteforeldre det =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...