Storebror & Lillesøster Skrevet 6. mai 2010 #1 Skrevet 6. mai 2010 Kan jo skjekke hotmailen på msn'en men når jeg trykker på brevet så skjer det ingenting,pleier ikke være slik,har prøvd flere dager men kommer ikke inn,hva er galt? Kan jeg få skjekket den på annet vis? Vet det gikk før når jeg gikk inn på www.hotmail.com,men fant ikke ut av noe når jeg gikk inn på den siden.
Gulosten™ Skrevet 6. mai 2010 #2 Skrevet 6. mai 2010 Jeg må bare innrømme at jeg forstår virkelig ikke hva du mener... Hvilket brev er du skal trykke på hvor? Skal du sjekke mailen din på hotmail.com?
Storebror & Lillesøster Skrevet 6. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 6. mai 2010 Før skjekka jeg mailen på www.hotmail.com,før mns'en sin tid,går det enda? Finner ikke ut av det når jeg går inn på siden. På msn'en,helt øverst er det et brev med et tall,som visser antall uleste mailer,pleier og trykke på den og jeg får opp listen med mailene mine,men når jeg trykker på den nå så skjer ingenting.
Gulosten™ Skrevet 6. mai 2010 #4 Skrevet 6. mai 2010 Sånn ja. Hehe. Trodde du mente msn.com eller noe jeg. Bruker ikke vanlig MSN jeg, så jeg vet ikke
Meg,Vesla & Antonio:) + spire Skrevet 6. mai 2010 #5 Skrevet 6. mai 2010 gå på hotmail.com så skal det stå ett sted på siden hotmail, så trykker du der så skal du komme til slik logg inn.
Babyønske �� Skrevet 6. mai 2010 #6 Skrevet 6. mai 2010 Jeg kommer meg inn ved å trykke på brevikonet. Du kan også komme inn via www.msn.no
* 5 om dagen * Skrevet 7. mai 2010 #7 Skrevet 7. mai 2010 det skjedde mye hos meg også, så jeg la en snarvei. nå ligger den sammen med de andre,når jeg trykker på start knappen,så kommer det opp flere, deriblandt den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå