Gå til innhold

Noen som kan guide meg i rettetang jungelen? Anbefalinger?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var å fikk klippet håret, og i samme slengen så rettet frisøren ut håret, noe jeg virkelig likte siden jeg har fall og det er moro å kunne slette det ut av og til.

Men jeg vil ikke betale 2000kr for noe jeg kommer til å bruke en skjelden gang, men samtidig vil jeg helst ikke kjøpe noe dritt heller.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

kjøp med keramiske plater, de blir ikke så varme som de med metallplater og gjør derfor mindre skade på håret. Sa min frisør.

Skrevet

Signerer Lektor Doppler. Keramisk er tingen.

Skrevet

JOda, vet...men de er innmari dyre synes jeg. Har så mye annet å bruke penger på nå...så tenkte å finne noe til mellom 500kr og 1000kr max.

 

Skrevet

Vi har veldig billig på Jysk =) Ei jeg jobber sammen skryter veldig av den, at den er så god til å være så billig. Hun har vist prøvd en del, både billige og dyre.

Husk bare å bruk varmebeskytter spray.. eller hva det heter =P

Skrevet

GHD

 

Kan bestille på nett.

Skrevet

Bedre å kjøpe én GHD enn ørten andre som går i stykker, ikke funker osv.

 

Skrevet

*Prøver å tenke tilbake på den tiden hvor jeg brukte rettetenger og var attraktiv og ikke en småbarnsmamma med gulp i håret og ammeinnlegg på halv tolv*

Skrevet

Det kommer igjen, Kapabel!

Forresten er jeg sikker på at du er søt som et sukkertøy! :)

Skrevet

Det skal du isåfall få bedømme selv. Har bilde på Min side:-P.

 

Skrevet

Jeg får bare opp reklamebilder, jeg..

Skrevet

Sorry at jeg svarer på noe annet enn trådens opprinnelse..for rettetanger har jeg null peiling på, men Kapabel du er ei flott jente :o)

Skrevet

Blåmandag hadde rett.

Skrevet

"Kjenner" jeg deg, Blåmandag? Siden du var så sikker i din sak (men ikke har rett, da).

 

Tusen takk, Mum to Isak.

Skrevet

Min frisør har en super rettetang som ligger litt under 1000kr. Det er den beste de har hatt. Den er litt tung med supergod og det går kjapt!

Spør en frisør om de kan bestille til deg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...