Lykke_2010 Skrevet 6. mai 2010 #1 Skrevet 6. mai 2010 Er det noen andre som har begynt å blø neseblod etter at dere ble gravide? Jeg er snart 20 uker på vei, og i dag har jeg plutselig blødd neseblod to ganger.
Sadie *Mamman til Johanne* Skrevet 6. mai 2010 #2 Skrevet 6. mai 2010 Har blødd neseblod jeg også. Er 21+1. Har lest at det er ganske vanlig; slimhinnene i kroppen blir sjørere pluss at vi har jo over en liter mer blod i kroppen nå som vi er gravide. De to tingene i kombinasjon kan føre til neseblod, har jeg lest hvertfall.
mamma til 3:) Skrevet 7. mai 2010 #3 Skrevet 7. mai 2010 Har også begynt å blø neseblod, og det er normalt har jeg hørt. Pga skjøre slimhinner. Våkna kl 2 i natt og blødde neseblod, det var kjekt uff..
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2010 #4 Skrevet 7. mai 2010 Jeg har blødd neseblod i perioder i alle mine 3 svangerskap. som de andre sier her, er det pga av tynne slimhinner. Jeg anbefaler Floradix, et flytende vitamintilskudd med jern og diverse som du får kjøpt i dagligvarebuttikken, i samme hyllene som tran og vitaminer. Det har gjort det mye bedre for meg ihvertfal, styrker slimhinnene betraktelig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå