Gå til innhold

Er det trygt å støvsuge tastaturet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har så mye skrivefeil fordi det er en &%¤#¤%&/ unge som har fylt det med kjekssmuler. Blir støvsugeren for sterk, eller er det tryt å gjøre det? At jeg ikke må i kjelleren å hente bokstavene etterpå...... hihih Jeg kan ikke stille ned hastigheten på den, for denne har ikke det (sentralstøvsuger)

Skrevet

Tre en tynnstrømpebukse over munningen på støvsugeren i tilfelle noen av tastene skulle løsne. Så slipper du at de forsvinner i dragsuget.

Da kan du støvsuge i vei :-)

Skrevet

Det smarteste er å rense tastatur med våtservietter, enten det er hand eller rompeservietter man har i huset. :)

Skrevet

Du får ikke ut dritten fra under tastene med våtservietter.

 

Støvsuger er fint så lenge du er forsiktig.

Skrevet

smart med strømpebukse:-) Da får jeg jo brukt de til noe, de ligger jo bare i skapet å råtner siden jeg aldri går ut i alle fall HE EH HE

 

HI

Skrevet

Bruk iallefall strømpevbukse på, det var smart!

Jeg tenkte ikke så langt en gang da en boks med fiskeflak mat veltet over mitt, det luktet så ille at noe måtte jeg gjøre. Og jeg mistet noen taster, og det var ikke like lett å få festet de på igjen:p Men de som ble ødelagt var heldigvis ikke slike jeg pleide å bruke uansett:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...