GuttenMin09 ♥ Jentebaby i 2012 Skrevet 5. mai 2010 #1 Skrevet 5. mai 2010 Det er ivertfall eg!, savner å være gravid, føde, barselstiden osv Gutten vårs er 15 mnd, og vi tenker å begynne rundt august med prøvingen, viss det ikke blir før da:p Gleeder meg masse! Har ikke så lyst på for mange år i forskjell på barna, ivertfall ikke nå Flere som kjenner at det kribler i magen ved tanken :)? Hvor mange barn har du ifra før av, og alder på dem:)
Ida - mamma til 2 søte små Skrevet 5. mai 2010 #2 Skrevet 5. mai 2010 Her flørter vi litt med tanken! Kjenner det varierer litt fra dag til dag, og har egentlig bestemt oss for å starte prøvingen litt godt utpå høsten, ca okt/nov. Har ei jente som er 14 mnd :-) Savner også å være gravid (selv om det hadde sine plager), men tror nok evt. neste svangerskap/barseltid blir noe helt annet med ei lita jente som krever sitt!
Gjest Nabaat Skrevet 5. mai 2010 #3 Skrevet 5. mai 2010 Oh yes, jeg er svært så verpesyk, men allikevel er jeg svært så ferdig. Har tre barn, tvillinger på 7mnd + jente på 3. Men jeg er helt helt ferdig. Done! Orker ikke kolikk èn gang til
kitty litter Skrevet 5. mai 2010 #4 Skrevet 5. mai 2010 Jepp, vi er i full gang med prøvingen : ) Eller...jeg kasta pillene forrige mandag, så vi har ikke rukket å prøve så lenge, men gleder meg veldig til graviditeten. Guttungern er 6 år, så nå var det virkelig på tide..: )
Vottene Skrevet 5. mai 2010 #5 Skrevet 5. mai 2010 Ja! Har blitt det nå siste par ukene egentlig. Mini er straks 1 år, og hadde egentlig tenkt å vente litt med nummer to..... av hensyn til jobbsituasjonen. Så prøver å holde ut. Sukk! Misunner alle dere som prøver nå!
havrebodl Skrevet 5. mai 2010 #6 Skrevet 5. mai 2010 JA!! Skal begynne å prøve til høsten. Åh som jeg gleder meg:) Har en gutt som straks blir 2 år, så nå synes jeg virkelig at det er på tide!
Villa Perlesukker Skrevet 5. mai 2010 #7 Skrevet 5. mai 2010 Rekker opp hånda jeg og. Selv om jeg tror det er gulesider som er mest verpesyk HAHA.... Hadde det vært opp til meg hadde vi ventet til høsten vi også eller kanskje neste år men men. Hvem vet... jeg tror i alle fall jeg får mine 4 barn som 3 forskjellige har spådd meg
Bebés'ilvousplâit Skrevet 5. mai 2010 #8 Skrevet 5. mai 2010 Jeg er skikkelig verpesyk! Har gutt på 7 og jente på 2.5. Har såå lyst på en tredje og synes det er på tide å sette i gang nå, så aldersforskjellen ikke skal bli så altfor stor mellom de to minste. Men her får jeg ikke gehør hos mannen og jeg har gått tom for gode argumenter, så sånn står den saken.. Lykke til til dere som skal i gang med prøving
PAVEEL Skrevet 5. mai 2010 #9 Skrevet 5. mai 2010 Nei, så absolutt ikke! Har 3 og det er nok. Spennende å se likevel:-)
Monajenten Skrevet 5. mai 2010 #11 Skrevet 5. mai 2010 Ja altså, jeg har to barn, en jente på 6 år og en gutt på 3 år.
Frøken Fjong og Prinsene Skrevet 5. mai 2010 #14 Skrevet 5. mai 2010 VELDIG! Derfor så blir vi prøvere neste mnd, hehe:) Har en gutt på 4 år og samboern har en på 7 år fra før
Heldig mamma til ♥to gutter♥ Skrevet 5. mai 2010 #15 Skrevet 5. mai 2010 Jepp! Har en gutt som akkurat har fylt 1 år. Vi hadde i utgangspunktet planlagt omtrent akkurat 2 år mellom, så må i så fall sette i gang senest i juli. Men litt rart å skulle begynne igjen så snart også..
NyttNick Skrevet 5. mai 2010 #16 Skrevet 5. mai 2010 Har tenkt tanken, men er litt mer i tvil etter kveldens program på tvnorge. Hehe.
Vottene Skrevet 6. mai 2010 #17 Skrevet 6. mai 2010 Haha, jeg så også på det. Ble litt i tvil jeg også...... helt til babyen kom opp på brystet til mor... da forsvant all tvil som dugg for solen, og jeg er mer babysyk enn noen gang.
MammanTilEmma❤ Skrevet 6. mai 2010 #18 Skrevet 6. mai 2010 Ja, men jenta er bare 8 mnd så vil jo egentlig ikke ha en til enda;) Men kjenner jeg blir sjalu når andre er gravide da..hehe da vil jeg å ha!!
3 små!:) Gutt, gutt og jente! Skrevet 6. mai 2010 #19 Skrevet 6. mai 2010 Ja, og samtidig nei;) Jeg ønsker meg veldig et 3. barn, men jeg ønsker ikke å være gravid og føde og gå gjennom barseltiden en gang til... Dessuten er mannen for øyeblikket av den mening at det er mindre skremmende "å kutte strengen" enn å skulle få nr 3.... Nå er minste bare 5mnd, så det er for tidlig uansett, men når han blir 2 år håper jeg at mannen min har kommet på bedre tanker og at jeg har glemt litt ang graviditet, fødsel og barseltid:p
Mammaen til Isak Skrevet 6. mai 2010 #20 Skrevet 6. mai 2010 Rekker opp handa! ) Isaken er 5 år, så er i grunn på tide med et barn til nå. Har ny mann da, han har ingen. Vi har vært sammen i tre år. Bruker ikke prevensjon, slutta på pilla før jul.
Gjest Skrevet 6. mai 2010 #21 Skrevet 6. mai 2010 Jeg!! Har ett barn på 2år, mannen har to barn fra før, og har satt ned foten. Så det ser ut som det blir kun ett barn på meg... *snufs*. Skulle gjerne hatt en til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå