Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og min mann ønsker veldig å få et lite barn til. Jeg har 5 fra før. 3 fra et annet ekteskap og 2 med mannen min.Mitt siste barn er 6 år.Håper veldig at jeg klarer og bli gravid, selv om det er liten sjangs

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oj - så heldig du er, tenk fem barn :)

Jeg har vært gravid totalt 6 ganger, men dessverre bare 1 barn (har mistet flere ganger) - håper jeg er så heldig å få en til, selv blir jeg 35 i år ;)

 

Krysser fingrene for at du får ønsket ditt oppfylt!!

 

Klem fra

Skrevet

Ja,jeg er heldig med 5 barn,vi for håpe at vi klarer og bli gravide det hadde vært korselig. Selv om jeg er 45 år. jeg har altid blitt gravid med en gang....men det er ikke sikkert det er så lett nå.Du for ha lykke til :-)

Skrevet

Heldiggrisen du som har fem barn!

 

Litt oppmuntring her: 3% av alle babyer i Norge i fjor blir født av mødre over 40 år.

 

Vil også si det er et flott forum her som heter "over 35 år og prøver". Der er det en god gjeng som kan dele masse tips.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...