Gå til innhold

Johooo! Da viste endelig CB EL testen positiv i dag...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...sendte mld til mannen at det var "business time" i kveld, og at han fikk komme seg hjem! =)

 

"I like!" svarte han.

 

Dette lover godt, hadde oss tre dager på rad i helgen...to dager pause, og etter oppskrift fra forrige graviditet så hadde vi oss 4 dager på rad ved positiv el test, 1 dag pause og sex igjen.

 

Denne pp har jeg vært to ganger til fotsoneterapaut.

 

Så nå skal jeg logge av barnimagen, legge lillegutt og gjøre meg klar! =)

 

Wish me luck ladies! -----(@

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Typisk! Mannen kom sent hjem i går. I dag og i morgen vet jeg heller ikke når han kommer hjem. Det virker som han har lyst på barn, men hver gang jeg nevner at nå har jeg eggeløsning så har vi ikke sex???

 

Vet jo selv at jeg får litt prestasjonsangst, men VET at han ønsker flere...han stresser bare ikke fullt så mye som meg!

 

Hvis testen var positiv i går, så befinner EL seg 12 til 24 timer etter det...håper bare vi ikke mister sjangsen vår! Hvis ikke håper jeg at krigerene til mannen lever maximalt....sukk!

 

Flere som har det slikt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...