Gå til innhold

Barnehagebarn til høsten, ca uten plass..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her i vårt nærområde er det ikke barnehageplasser å oppdrive, men vi har funnet en fam.barnehage med plass, som ikke ligger så langt unna og vurderer å bare ta den plassen.

Hvordan funker det i forhold til mulighet for å få plass om det skulle dukke opp noe i nærområdet vårt?

Mister vi muligheten for noe nærmere, og kan vi evn søke oss nærmere neste år? det året har hun jo krav på plass i det minste, det har hun ikke i år.

 

beklager dumme spm, men dette kan jeg svært lite om..

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan fremdeles stå på venteliste, men vær tydelig på at du vil det. Mye kan skje innen august. Dessuten er det som regel et supplerende opptak i januar.

 

Bare vær tydelig på hva du ønsker, så får du se når det er "din" tur.

Skrevet

aha.. Tusen takk sprelle. Det høres jo kjekt ut å ha muligheten til å stå på venteliste til barnehagene her i området. Selv om den vi vurdere høres ok ut, så er det jo kjekt å unngå så mye kjøring.

 

Tusem takk

 

 

hilsen grønne rampen!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...