gotchi87 Skrevet 4. mai 2010 #1 Skrevet 4. mai 2010 Jeg og sambo har bestemt oss for å bli gravide igjen, denne gangen med nr 2. Vi har en gutt fra før, Lucas Matheo, som fylte 2 nå i april. Jeg gleder meg skikkelig fremover, men prøving, testing og ikke minst den utrolige spenningen om alt som kommer med det. Håper i det lengste at jeg ikke blir like dårlig sist... :/
Gjest Skrevet 5. mai 2010 #3 Skrevet 5. mai 2010 Yey! Gratulerer. Vi skal begynne prøvingen til høsten. Nr 2 her også. Gleder meg masse så er her inne å sniker litt
gotchi87 Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #4 Skrevet 7. mai 2010 Tusen takk dere Det er så spennende å begynne prøvingen igjen! Jeg håper jeg blir gravid like fort som sist Da tok det 3mndr. Hvor fort det gikk det å bli gravid til dere?
LoveInMyTummy Skrevet 7. mai 2010 #5 Skrevet 7. mai 2010 1 barn, så ble jeg gravid på 1 forsøk, og nå tok det 4 mnd.
Mrs Bad enkelt og greit Skrevet 7. mai 2010 #6 Skrevet 7. mai 2010 her ble jeg gravid på p-piller med første. Og nå er jeg 4-5 uker på vei med nr to. Klaffet på første forsøk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå