Gå til innhold

noen som har erfaring med sending av barnevogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal sende ei vogn i posten i dag,men finner ikke pappesker som er store nok/passer!Hva pleier dere å pakke vognene inn i?Tenkte bobleplast og svartsekk jeg da,siden jeg ikke finner eske,er det dumt?

 

Skrevet

Hør med lekebutikker!

Vi fikk en på Toys'r'us!

Skrevet

takk:)

Skrevet

Ha bobleplast og papp rundt. evt skøyt sammen flere pappbiter og surr tape rundt. Hør med sportsforretning eller andre som får litt store varer. Veldig viktig at du pakker med hardt materiale utenpå vogna. Som avsender sitter du med ansvaret for skader på vogna, og taper pengene dine om posten mener du ikke har pakket godt nok. Har opplevd å få tilsendt en vogn selv, med bare bobleplast rundt, og den hadde blitt rammeskjeiv på turen. Jeg fikk igjen pengene, og selger måtte betale.(Sendt i oppkrav, og posten tok ikke ansvar for varer bare i bobleplast når det gjaldt forsikringen som medfølger oppkrav)

Skrevet

jeg dro på en babybutikk, der får de jo vogner/bileter osv osv :)

Skrevet

takk for alle svar.Var på byggvareforretning i går,men der presset de all pappen sin..får man kjøpt bobleplast noen plass?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...