Gå til innhold

Forskjell på mykbag? Hvilket merke er bra?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal bruke mykbag i søskenvognen, og lurer på om det er noen forskjell på kvalitet. Ser jo at f. eks brio sin mykbag koster 699.- mens carena og titanium koster 399,- Hm..

Skrevet

Jeg har bare prøvd Teutonia Softbag, men er veldig fornøyd med den.

Skrevet

vi har carena, er blitt brukt til 5 barn, vasket sikkert 100 gr og er like fin.

Skrevet

hvor lenge kan man bruke en mykbag igrunnen?

Skrevet

Til den ikke passer eller barnet er for tungt. Teutonia sin er 80 cm, men de er jo ikke så brede siden de skal passe i en sportsvogn. Tror nok ikke den hadde passet særlig godt etter 6 mnd.

Skrevet

Legg litt vekt i bagen i butikken og kjenn på hvor god den er å bære (balansen, om håndtakene gnager, etc).

 

Teutonia sin bag er utrolig god å bære, og har bare godord å si om den. Har bært tre barn utallige timer i den (men etter tredje barnet var den utslitt også, bærebøylene under bagen knakk av materialtretthet). Den holder ca til 6 mnd, ja.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...