Anonym bruker Skrevet 3. mai 2010 #2 Skrevet 3. mai 2010 Jobbe med frykten. Hva er du redd? Hvorfor er du redd for det? Er det egentlig noe å være redd for? Oppsøk hjelp for å få sette ord på frykten hvis du ikke klarer det selv.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2010 #3 Skrevet 3. mai 2010 Fant en fantastisk tannlege, som er sååå forsikrig, snill og spør hele tiden "går det bra?" Håper du finner en også
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2010 #4 Skrevet 3. mai 2010 Hvorfor jeg er redd? Nei det er fordi jeg har vært hos en tannlege som brukte makt på meg. Nektet meg bedøvelse ved borring +++..
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2010 #5 Skrevet 3. mai 2010 Det viktigste er faktisk å finne en tannlege man stoler på. Fikk også tannlegeskrekk av at tannlegen brukte makt, og siste gang ikke fikk bedøvelsen til å virke pga betennelse som min tannlege fant ut med en gang! 20:53
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå