myboylollypop Skrevet 3. mai 2010 #1 Skrevet 3. mai 2010 flere som er plaget av underlivssopp? andre kuren på to mnd, dette er kjipa!!!
Cat&Gullungene Skrevet 3. mai 2010 #2 Skrevet 3. mai 2010 Jeg har akkurat tatt en Canesten-kur etter en heavy antibiotikakur (grunnet lungebetennelse) Jeg var så sår i skjeden at jeg t.o.m blødde litt. Har også vært hoven og hatt en slags trykk-følelse. Vet ikke om det hadde sammenheng med soppen. Skikkelig ubehagelig opplevelse. Føler meg bedre nå.
nr 2 har nå gutt og jente !! Skrevet 3. mai 2010 #3 Skrevet 3. mai 2010 takk og lov for canesten !!!!!
Meg og mini med ny spire :) Skrevet 3. mai 2010 #4 Skrevet 3. mai 2010 jeg går vel på min ca 4 kur siden pos test, og er nå 19 uker på vei.. skikkelig plagsomt, og da har jeg prøvd å ha opphold innimellom for å slippe å ta så ofte kur liksom.. er redd jeg skal bli immun snart.. blir gal, og vil ha mitt normale underliv tilbake.. er lei sopp, sårhet, hovenhet og utflod og alt som finnes..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå