Gå til innhold

Beste trening for å få sprett-ROMPA tilbake?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har egentlig et godt grunnlag og finner jeg riktig treningsformen kommer resultatene forholdsvis fort (har trent myyye tidligere, men ikke på et par år nå..)

 

Hva kan jeg gjøre litt hver dag for å få rompa i riktig høyde igjen? hehehe

 

utfall orker jeg ikke pga knærne.

Skrevet

Rumpehev.

Du ligger på rygg med bøyde knær. Løft rumpa og knip 12x3, morgen og kveld.

Effektivt!

Skrevet

Kan jeg ta rumpehev når jeg er gravid i 7. mnd?

Skrevet

ja den kjenner jeg til og tok den i går. Så om jeg tar knebøy i tillegg så kommer spretten?

 

aaaah jeg gleder meg ;DD

Skrevet

Lindex selger silikontruser med sprett haha..

Skrevet

.

Styrketrening med apparater for lårmuskler og rumpe foretrekker jeg, et par gang i uka, samt å stå med føttene i skulderbredde, bøy i knær, men man skal fortsatt se tåspissene forran knærne, holde i 15sek, så strekke beina og knipe alt man makter med rompemusklene i 15sek, gjenta 10 ganger i starten, øke i løpet av en uke til 20 rep.

Ellers er det bra for rumpa å gå med høye heler, ikke overdriv, men 5-6cm gjør bare godt for lår, rumpe og ikke minst for å få lekre legger.

Skrevet

5-6 cm for meg er stilett! he ehe jeg makter ikke gå på høye heler, føler meg som ei ku! Med søskenbrett, 2åring som løper av gårde, poser og sekker blir jeg bare den ultimate kløna. Men takk for tips! =)

Skrevet

er det sant? Jukser jo for å få større pupper så hvorfor ikke jukse seg til en ekstra sprett på rompa? Skal sjekkes ut! hihi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...