Tinka82 Skrevet 2. mai 2010 #1 Skrevet 2. mai 2010 Mi lille jente var sen ute med å krabbe og sent ut med å gå, begynte å gå like før hu var 18 mnd... Ho e fortsatt ikke helt stødig, men går mye og er flink.. men ofte setter hun seg ned å vil heller krabbe..? Er der andre som har hatt det sånn...er dette normalt?
Popelko Skrevet 3. mai 2010 #2 Skrevet 3. mai 2010 når mini her begynte å gå var han ca 14 mnd, men det var ofte at han ville krabbe i stedet, for det gikk jo mye fortere, siden han ikke hadde den store balansen med en gang er ingen ekspert, men kan tenke meg at det er grunnen til at de heller vil krabbe i starten...lettere å komme seg fram osv...men gåinga kommer fort nok den, tok ikke lange stunden før han fant balansen, så nå er han over alt på null tid synes det var litt godt å ha han på gulvet .p hehe
Makko med to små gutter Skrevet 4. mai 2010 #3 Skrevet 4. mai 2010 Nå var min mye yngere da men... han kunne gå 9mnd gammel, ikke helt stødig med greit nok. Han var vel kanskje 14mnd før han stort sett gikk Han gikk inne lenge, men ute var det tryggest å krabbe. Nå er han 21mnd og går mye og langt (han går f.eks til/fra barnehagen) Hør med HS om du er bekymret!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå