Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #1 Skrevet 1. mai 2010 Unnskyld meg altså, men blir utrolig provosert og kvalm bare ved tanken. Er ganske sikker på at jeg snakker på vegne av alle kvinner når jeg sier at ingen har lyst på sex rett etter en fødsel. Ikke bare må det være ekstremt smertefullt men også utrolig ekkelt og ikke minst respektløst av mannen å gjennomføre dette. Det er jo regelrett voldtekt. Hadde jeg sett dette hadde jeg selvsagt sagt i fra til personalet. Kan aldri i verden tenke meg at etnisk norske menn ville funnet på å angripe sin kones underliv på den måten, helt forkastlig rett og slett. Muslimer er og blir skumle. Ikke rart mange nordmenn er skeptiske.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #2 Skrevet 1. mai 2010 Det er jo heldigvis forbudt i islam å gjøre det da, så uansett vil han jo få en heftig straff i etterlivet. Jeg tror selvsagt at dette kun er en vandrehistorie, siden ingen griper inn, fordi det hadde da enhver gjort. VI kan ikke ha sex der andre mennesker kan se oss heller, så det faller jo totalt på sin egen urimelighet.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #3 Skrevet 1. mai 2010 Veit du at det stemmer da? det der er jo en typisk vandrehistorie som får bensin på bålet her på sida!
Gjest ->>- Skrevet 1. mai 2010 #4 Skrevet 1. mai 2010 Nå er det jo ingen som har fremlagt noen som helst dokumentasjon på at dette faktisk har forekommet. Utover det: Pasienters sexliv er deres egen sak.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #5 Skrevet 1. mai 2010 Jeg tror nok det er myte, for har ligget på barsel med flere muslimske kvinner, og endel afrikanske også, det virker som det er mye strengre tabu for dem å ha sex når de har blødninger, enn det er for oss voksne kvinner. Kjenner til norske kvinner som har had sex med mannen frivillig med en gang de har kommet hjem fra barsel etter 2-3 dager. Ja, faktisk samleie t.o.m. Selv ventet vi et par, tre uker selv om jeg ikke hadde hverken smerter eller var sydd, men synes det er litt grisete når man blør og vil unngå fare for infeksjoner.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #6 Skrevet 1. mai 2010 ikke når det skjer mot kvinnens vilje?! Da er det jo overgrep og da må det jo angå helsepersolalet også, dersom det foregår overgrep på avdelingen? Og det sier seg selv at en som nettopp er født IKKE har lyst til å få noe som helst inni seg på en liten stund. Usj, merkelige mennesker disse muslimene. Blir ikke bedre etter alt faenskapet man hører. Blir dårlig.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #7 Skrevet 1. mai 2010 Oss voksne kvinner,kulle jo være oss norske kvinner, herlighet. Er jo voksne disse muslimske kvinnene også tross alt.
Anonym bruker Skrevet 1. mai 2010 #8 Skrevet 1. mai 2010 til hi.Hvorfor skjærer du alle muslimer over en kam??Hvis en har gjort det,betyr ikke det at alle muslimske men gjør det.I islam er det ikke lov å ha sex før renselsen er helt over.Det er heller ikke lov å ha sex når kvinner har mensen,fordi kvinnen har nok å slite med mensen sin og skal ikke stresse med sex og mann da hun har mensen.Slutt å dømme muslimene.Hvis jeg ser eller hører om en etnisk norsk stjele noe,skal jeg da stemple alle norske som tyver da??Det blir akkurat det samme.Det finnes drittsekker overalt,men slutt å dømme muslimene på den måten du gjør."Hilsen en muslim"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå