Lektor Doppler med tillegg Skrevet 29. april 2010 #2 Skrevet 29. april 2010 Det burde den jo! Så dyr og ikke svømmedyktig? wtf lissom?
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 29. april 2010 #4 Skrevet 29. april 2010 Lærerstanden og barnevernet kan også brukes..
Gjest Skrevet 29. april 2010 #7 Skrevet 29. april 2010 Jeg skylder da ikke på staten, men på dere, vesentlig forskjell, altså. Forventer ikke akkurat å bli særlig opplyst av staten heller. Sånn ellers er det jo kanskje greit, da har mini på 6 uker ny badeleke. Som om barnet mitt ikke har nok leker fra før av. Men jeg trodde faktisk den var vanntet... Skulle fortelle det til kjæresten min på en litt pen måte ettersom det er/var hans, og for å sitere meg selv ordrett; "Vi skal jo alltid være ærlige. Derfor må jeg dessverre meddele at iPod-en tok seg en svømmetur i dag den ikke burde ha tatt". Han tok det overraskende fint, og jeg mistenker at årsaken er at jeg har lastet inn sånn ca 100 Vg-liste-party-sanger på den.
Verdens tøffeste mamma Skrevet 29. april 2010 #8 Skrevet 29. april 2010 Når vi først er i gang, så tror jeg kanskje jeg ville skyldt på NAV.. De slipper for lett unna.. Kan hende du kan søke om jeg-mistet-ipoden-min-i-do-stønad.
Gjest Skrevet 29. april 2010 #9 Skrevet 29. april 2010 Jeg kjøper meg heller en ny fremfor å sette mine ben innenfor det lokale Nav-kontoret. Blir sikkert stående i kø der i et par uker uansett.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå