KKV80 Skrevet 29. april 2010 #1 Skrevet 29. april 2010 Noen som har brukt first signal graviditetstest? Tok en i kveld, og fikk en svak rosa strek. Ikm søndag... Burde jeg kjøpe en digital i morgen? Bare for å sjekke? Kristin
Cybele Skrevet 29. april 2010 #2 Skrevet 29. april 2010 JA!!!!!!! Svak rosa er det samme som sterk rosa. Altså gravid Gratulerer=)
KKV80 Skrevet 29. april 2010 Forfatter #3 Skrevet 29. april 2010 Ååååå Takk Har sett på den i ett par timer nå..Lei av å få tanta på besøk hver måned.. Men har hatt følelsen hele uka... Tok en test for ett par dager siden, og da var det ikke antydning til strek.. Så er ganske sikker selv Spennende... Kristin
NR2? Skrevet 29. april 2010 #4 Skrevet 29. april 2010 Eg tok en test mandag og en på tirsdag..begge hadde svak rosa strek(clear blue sin)....kjøpte en digital idag,skal teste imorgen..må være sikker!!! ¤krysser fingrer for at eg og du kr1980 er gravide!!¤
KKV80 Skrevet 29. april 2010 Forfatter #5 Skrevet 29. april 2010 Må nok kjøpe en digital i morgen jeg og Krysser fingrene for oss jeg og Kristin
NR2? Skrevet 30. april 2010 #6 Skrevet 30. april 2010 Da har eg testet kr1980..ikke gravid stod det...så da er nok ikke det..:-(..eg som alltid har trodd at en strek er en strek...men,men.. Håper de går bedre for deg!!!
Snuppeluppa med snuppe + spire Skrevet 30. april 2010 #7 Skrevet 30. april 2010 Hvis du ikke har IKM før på søndag så bør du ikke stole på den digitale enda. Det er ikke sikkert at du har nok hCG hormoner til å gjøre utslag på den enda. Den trenger forøvrig litt mer hCG enn vanlige tester, og der fikk du jo en strek! Se det litt an, og heller test igjen i morgen med vanlig test. Hvis du ikke tisser på mange timer i dag så kan du jo ta en test litt senere i dag hvis du ikke klarer å vente
gullet og prinsessen Skrevet 30. april 2010 #8 Skrevet 30. april 2010 heia! hvordan går det hi? har du testet idag??? lykke til!
KKV80 Skrevet 30. april 2010 Forfatter #9 Skrevet 30. april 2010 Hei Tok en clearblue som ble negativ, og en first signal som var svak strek på igjen... Så jeg krysser fingra å venter til over helga IKM på søndag, så håper det er derfor CB var negativ... Hadde lyst å vite da.. Skal på fest i kveld, og ville vite om jeg kunne ta meg ett par pils Kristin
KKV80 Skrevet 30. april 2010 Forfatter #10 Skrevet 30. april 2010 Fikk det samme, men tok en ny first signal som var strek på... Når er forventet mens?
KKV80 Skrevet 2. mai 2010 Forfatter #12 Skrevet 2. mai 2010 Tok en ny test i kveld og det var en sterk rosa strek Har nok en spire i magen ja
gullet og prinsessen Skrevet 2. mai 2010 #13 Skrevet 2. mai 2010 gratulerer!!!! lykke til framover! hvilke symptomer har du?
KKV80 Skrevet 2. mai 2010 Forfatter #14 Skrevet 2. mai 2010 Takk Har ikke så mange symptomer, bare veldig trett og forferdelig ømme bryster.. Ellers tipptopp form.. Håper resten blir like symptomfritt da Og krysser fingra for at alt går bra!! Hva er egentlig den magiske grensa for at alt liksom er i orden? At man kan si det til folk? Er det ikke rundt 10-12 uker?
gullet og prinsessen Skrevet 2. mai 2010 #15 Skrevet 2. mai 2010 jeg mistet da jeg var 10 uker på vei, alle visste at vi skulle ha små, men det var egentlig godt, bra med masse forståelse! ble heldigvis gravid igjen mnd etter, og har nå en prinsesse på 3 år:-)
KKV80 Skrevet 2. mai 2010 Forfatter #16 Skrevet 2. mai 2010 Huff så trasig Ja, man kan aldri vite..... Får bare kryss fingra på at alt går bra!!! Ikke vits å gå å bekymre seg heller..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå