Gå til innhold

Forslag til lett vogn til 1åring??


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har en tfk og det er jo en god vogn, men syns den er så stor for meg...mannen min liker den veldig godt. vi har også hatt en teutonia spirit, men gutten er for lang i ryggen:) dumt for den liker jeg å trille

jeg ser derfor etter en..kanskje type trille, men må være full liggestilling for han vil jo sove i den en stund enda. noen gode forslag?? og 3hjul liker jeg godt:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nye Em. Scooter 2.0 har fin liggestilling selv om den ikke er helt flat. Den er godt polstret med god plass. Denne er forbedret skikkelig fra forrige modell! Nydelig å trille!

Skrevet

EasyWalker Sky, stor og god. Passer perfekt til ettåring og SUPER å trille! Kommer seg fram overalt, liten og lett, lett å slå sammen og opp og veldig lett å trille.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...