Anonym bruker Skrevet 27. april 2010 #1 Skrevet 27. april 2010 Er det noen som har fått lån der for å samle smålån og kreditter dere har i andre banker? Hva er kriteriene i så fall og er det vanskelig å få? Jeg eier leilighet selv, men har kausjonist. Har det noe å si? HAr fast jobb, men ikke høy inntekt. Ca 300 000. Hvor stor er sjansen lissom?
Anonym bruker Skrevet 27. april 2010 #2 Skrevet 27. april 2010 Kriteriene er at du kan stille sikkerhet (som jo en kausjonist og egen leilighet er) og at du har fast inntekt. Tror du ligger godt an jeg. Lykke til:)
Anonym bruker Skrevet 27. april 2010 #3 Skrevet 27. april 2010 Takk:) Håper det..men når jeg skrev kausjonist, mente jeg kausjonist på boliglånet jeg har, ikke på det lånet jeg kommer til å søke i bank 2
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå