trollmamma Skrevet 27. april 2010 #1 Skrevet 27. april 2010 Kler de alltid barna likt? Kjenner ei som har tvillingjenter og ho er "besatt" av at dei skal være likt kledde heile tida. F.eks då dei var babyer så var me på ein sammenkomst i lag, då dei skulle til å reise og begge babyene var kledd på, skeit den eine seg ut og måtte skifte alle klærne. Da måtte dei skifte på den andre også. Er det så viktig at tvillinger er like heile tida?
Gjest Nabaat Skrevet 27. april 2010 #2 Skrevet 27. april 2010 Kler aldri barna mine likt, men så er de gutt og jente da... ;-) Men syns ikke noe om å kle twins likt. Kanskje hvis det er selskap e.l. Ting som er likt får jeg mesti gave, f.eks den samme bodyen i rosa som i blått etc..
Anonym bruker Skrevet 27. april 2010 #3 Skrevet 27. april 2010 Jeg har gutt og jente så jeg kler dem ikke likt. Men jeg synes det er gøy å kle dem matchende av og til. Men stort sett er de ikke machende. Vi har jo arvet mye tøy også. Mine bar var typiske gulpe barn. Jeg hadde slitt meg ut om jeg i tillegg til alt annet skulle passe på at de alltid var likt kled.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå