Gå til innhold

noen som har barnerom på annen etage enn seg selv?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har soverom nede og barna oppe. Minstemann sover med oss , han er bare 3 mnd. Men vi og han våkner hele natta så vi vurderer eget rom til han. Jeg har prøvd å sove annen plass noen netter og han er helt klart roligere. Men flytter han på eget rom blir det oppe og vi nede. Han blir da side om side med søsteren sin. Har dere ville gjort det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, vi har det sånn, riktignok omvendt. Dvs vi oppe og de nede. Har aldri vært noe problem, selv om det var litt slitsomt i "våkne-om-natta"-perioden.

Skrevet

Vi har barnerommene nede og vårt soverom oppe. På 2åringen har vi babycall, og snuppa har enda ikke flyttet ned på sitt rom. Hun er bare 5mnd. Men vi merker at hun begynner å reagere litt mer på oss, når vi kommer å legger oss. Så hun blir nok flyttet ned i løpet av sommeren.

Har babycaller på, så da hører vi dem godt :) veldig greit :D

Skrevet

Vi har det, litt slitsomt ifht nattevåk, men ellers helt problemfritt:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...