Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mange som skal pynte de små med bunad?? Så på de bunadene hos name it, og de virket og enkle og fine:) Er usikker jeg, tenker det kan bli upraktisk hvis det er litt dårlig vær, og hun må ha dress utenpå.. Er min første så har egentlig null erfaring med dette:p

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skal ha hjemmestrikket festdrakt på snuppa (6mnd) på 17.mai. Vi er jo mest inne på 17.mai visst det er dårlig vær. Å når vi skal se på toget, så sitter/ligger snuppa uansett nedi vognen sin. Kan jo ha dyne og teppe på da :)

Trenger jo ikke å ha dress uten på visst det blir dårlig vær :) Ullklær funker fint det også, å det kan man jo bare ha under.

Vi har hatt bunad til storebror siden han var 3mnd, har brukt en jakke utenpå stortsett :)

Skrevet

Jeg har kjøpt name-it bunad (festdrakt) til min jente som er ca 6 mnd 17.mai. Vi skal i konfirmasjon i pinsa, så tenkte å bruke den da også. Og muligens i en baarnedåp i juni hvis den fortsatt passer :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...