Frøken Lillan Skrevet 26. april 2010 #1 Skrevet 26. april 2010 Begynte blø i dag, men det gikk over med engang, litt senere tørket jeg en stor rød klump bort etter å ha vært å tisset. Legen sier det kan være en spontanabort, Så på UL i morgen håper jeg de finner et bankende hjerte! Har ikke vært noe særlig hysterisk i graviditeten, og prøvd "glemme" litt at jeg er gravid. Men nå klarer ikke tårene stoppe å trille. Utrolig rar følelse i kroppen! Ønsk meg lykke til i morgen!
mammasgull Skrevet 26. april 2010 #2 Skrevet 26. april 2010 For en utrolig kjip ting å oppleve. Håper det beste for deg, at du får se det lille hjerte banke. Hvor langt er du på vei? xxxxxxxxxxxxx`er bein og armer for deg i morgen!
Frøken Lillan Skrevet 26. april 2010 Forfatter #3 Skrevet 26. april 2010 Takk Er ikke helt sikker, da jeg ikke vet temin enda. Men rundt 10 uker ca.
Beibi2014:) Skrevet 26. april 2010 #4 Skrevet 26. april 2010 Hei... Uff føler med deg og vet hvordan det føles.. Hadde en liten blødning torsdag, var da til ul. Legen kunne ikke finne noe. Har ikke blødd siden, ringte min faste gynekolog i dag. Han sa at det er ikke mye som skal til for å få en blødning, sex et litt tungt løft osv. Kan være helt ufarlig. Skal til ny ul i morgen, da hos min faste gyn. Han mente det var bare tull at han private ikke kunne se noe. Skal vist kunne se om det er enten eller. Jeg har en god magefølelse, men gruer meg så masse alikevel. Jeg krysser fingrene for deg og håper du får se et bankende hjerte i morgen. Det er vist utrolig mange som blør uten at det er av betydning:) Jeg vil tenke glade tanker til det motsatte er bevist, skuffelsen blir like stor om jeg tar den i forkant eller etterpå... Sender deg en god trøstende klem:)
Frøken Lillan Skrevet 26. april 2010 Forfatter #5 Skrevet 26. april 2010 Takk beibi2010. Har lest her inne at mange har blødninger, er bare denne klumpen jeg er litt redd for. Har ikke løftet, har ikke hatt sex, stod opp, spiste og gikk ut døren med hundene da det ble vått i trusa. Det som er rart er at blodet ikke var helt rødt, det var brunrødt, og hadde ikke noe særlig med smerter heller, bare stakk bittelitt i magen, men det var først da jeg oppdaget det, så kan være psykisk også. Så jeg håper igrunn det kun er en blødning og ingenting annet. Håper også UL din i morgen viser en liten baby, så hold meg oppdatert Takk for støttende ord, man trenger et lite løft. Prøver å tenke positivt, og det går igrunn ganske fint.
Oktobergutt2010:) Skrevet 26. april 2010 #6 Skrevet 26. april 2010 Lykke til på UL, krysser fingrene for deg!
Lille Liv Skrevet 27. april 2010 #7 Skrevet 27. april 2010 Huff, stakkars deg frøken Lillian. Ønsker deg masse masse lykke til i dag!!! Fortell oss hvordan det gikk da! X fingrene
Frøken Lillan Skrevet 27. april 2010 Forfatter #8 Skrevet 27. april 2010 da har jeg vært på UL i dag. Har ingen ting annet enn gode nyheter å fortelle, så jeg har lettet flere kg. Jeg så en baby med bankende hjerte på 9+2, temin 1 desember. Det har vært litt av en berg og dalbane det siste døgnet. TAKK for gode støttende ord fra dere. Heldigvis var det noe der ))
mammasgull Skrevet 27. april 2010 #9 Skrevet 27. april 2010 Åååh, det var jo kjempeflott!! Gratulerer så mye Ja, det døgnet du har bak deg er jeg sikker på har vært forferdelig vondt. Godt du nå kan senke skuldrene og bare være glad Kjempeglad på dine vegne
Beibi2014:) Skrevet 27. april 2010 #10 Skrevet 27. april 2010 Gratulerer, nå ble jeg kjempe glad på dine vegne. Min ul ble utsatt til i morgen. Gruer meg. Men gir masse håp av å høre om deg..... Uansett, lykke til videre. Det er jo helt fantastisk:)
Snusky McClusky Skrevet 27. april 2010 #11 Skrevet 27. april 2010 Det var gode nyheter! Så utrolig bra! Nå tipper jeg at du er temmelig lykkelig, ja! Kos deg! :-)
Frøken Lillan Skrevet 27. april 2010 Forfatter #12 Skrevet 27. april 2010 Ja, vi er veldig lykkelige nå. Sitter med et ultralyd bilde forran meg, det hele er egentlig ganske utrolig Beibi2010 - Krysser fingrer :)
Beibi2014:) Skrevet 28. april 2010 #13 Skrevet 28. april 2010 Hei.... Da var det min tur å rope ut at alt er bra. Etter ny ul idag å fikk se et bankende hjerte..... Termin ble satt til 12 desember:) Er så utrolig lykkelig:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå