Gå til innhold

ABC - design cobra


Anbefalte innlegg

Noen som har noen erfaringer og dele med denne vognen?`

likte den sikkeli godt og vurderer denne vognen sterkt :) tenker kun å bruke den til sportsvogn siden jeg får septemberbaby og har lyst på en stor lun bag, så lurer på ei brukt emmaljunga duo egde! så blir cobran vogn nr. 2 til våren ijenn.

Men er det noen som vet hvor stor bagdelen er på denne vognen? og hvor lang sportsvognen er? (kan den brukes til barnet er 2,5 - 3 år?

 

 

Hvilke regntrekk passer til vognen/ anbefaler dere og kjøpe med ??

Hvordan passer eks. en voksi urban vognpose i bagdel/sportsvogndel?

 

 

Håper på svar :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/141768566-abc-design-cobra/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg har hatt en ABC Zoom og mener at sportsvogndelen er lik å nesten alle ABC-vognene. Kalesjen er litt lite lun men størrelsen er helt ok. Fikk til og med plass til Voksiposen min ;-) Jeg hadde kjøpt et svart regntrekk av typen Basson eller Brio, de sitter godt på. Originale regntrekket i gjennomsiktig plast er ikke mye å kjøpe. Vil anbefale deg å bruke bagdelen også, ha denne vogna i bilen og bruk den i byen, så kan du ha Emmaljunga-en stående hjemme.

 

PS Du får kjøpt Cobraen billig i Tyskland , søk på ebay.de

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...