lillesøster skal bli storesøster Skrevet 24. april 2010 #1 Skrevet 24. april 2010 Hva gjør dere? Vi har ikke gjort så mye, vært i byen å handlet litt, alene uten barn;) Har helgebesøk, og det er deilig for da er det mindre mas på ungene, de har noen å leke med. Nå har vi spist "lørdags" grøt, og i kveld blir det helgekos med pølser og pomfri. Har ingen planer for morgendagen, håper det blir bra vær. I dag er ikke været noe å skryte av, blåser og ligger rundt null grader. Har vært overskyet, men nå ser jeg solen såvidt titter litt frem.
Lene~mor til tre Skrevet 24. april 2010 #2 Skrevet 24. april 2010 Vi har vært ute å kost oss i det fine været, ungene har lekt med sparkesyklene og sparka fotball osv. Nå har vi akkurat spist brennende kjærlighet
Ranveig R Skrevet 24. april 2010 #3 Skrevet 24. april 2010 Eg begynte dagen med ein ille migrene (tok pillen min før eg la meg i går, men det var tilbake igjen i dag tidleg), og kunne ikkje ta medisinen min, sidan eg blir så trøtt av den og var aleine med ungane. Festlig start. Men etter ein time halvsoving på sofaen for meg, og frukt og nrk super for ungane var det litt bedre i alle fall. I 10-tida tok vi turen bort i barnehagen til eldste, og leikte på leikeplassen der ei stund før vi kjørte opp til mamma og pappa for å ete lunsj. Etter lunsj tok eg meg ein lur saman med lille, mens eldste spelte data trur eg. Etterpå kjørte vi heim og åt middag (tomatsuppe med egg og makaroni, lovde lille det i går) og bakte bollar. Søstera mi og sambuaren kom på besøk, åt bollar og så gjekk vi ut i hagen for svogeren min ville sjå om det var mulig å reparere leikehytta som blei smadra av vinden i fjor haust. Han var veldig positiv, og jaggu begynte han å lage til forskaling så han kan støype golv til hytta vår neste gong dei kjem innom (memo til meg sjølv: Husk å skaffe sement, blandemaskin og søylesko!). Du snakkar om handyman! Vi har altså hatt fullt program i dag. No er ungane i seng, eg koooosar meg med sørlandschips og brus og vurderar om eg skal sette på ein film. I morgon blir det bursdagsbesøk, så kjem mannen min heim og så skal eg på jobb om kvelden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå