Gå til innhold

"Vondt" på et punkt mellom brystene når jeg nyser,og nå er jeg redd for...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...at det skal ha noe med hovedpulsåra å gjøre:-/ Kan det være at den har en utposning og holder på å sprekke??? Eller er jeg helt på jordet nå... Uff,jeg er redd:-( Det skal sies at jeg er diagnostisert med hypokondri/helseangst så jeg tror alltid det verste,og alltid uten grunn.. Men trenger å høre fra noen som har peiling på om dette også bare er fantasien min som løper løpsk...?

Fortsetter under...

Skrevet

Det er jo helt umulig å si, men rent generelt er de fleste aneurismer uoppdaget av pasienten, nettopp fordi man ikke får noen symptomer.

 

Dersom du har både hypokondri OG helseangst, trenger du seriøst en psykolog eller psykiater.

 

Ellers nevner jeg at det ikke er så mange med synske evner her inne på BiM. Du bør derfor ikke utfordre angsten din med å få svar fra ukyndige mennesker; det gjør både hypokondrien OG helseangsten din verre.

 

Skrevet

Jeg er synsk. Jeg ser at du har et ledd der. Jeg ser også at det kan være en god ide å rette opp ryggen litt, og kanskje vurdere noen tøyningsøvelser for brystet.

 

Hehehe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...