Gå til innhold

Så frustrert!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

vi har en sønn på 9 mnd som er noe krevende når det gjelder søvn. jeg gjør stort sett alt. Mannen min er selvstendig næringsdrivende og jobber sykt mye dvs en dag fri i uken, sene kvelder minst 3 dager i uken. Vi har et godt forhold og jeg har til dels forståelse for at han jobber mye.

MEN han er i tillegg glad i en fest. Og nå har han jobbet sent hver dag siste to uker og spør meg om det er greit at han drar ut imorgen med noen kompiser og jeg kjenner at jeg blir rasende. At han har samvittighet?? Han mener det ikke spiller noen rolle for sønnen vår får han sover jo hele kvelden og for min del sovner jeg kl 2200.

Jeg er så lei av å være alene hver kveld og med sønnen vår. Føler mer og mer at de pengene han tjener ikke er verdt tiden han mister med oss, men får han ikke til å forstå det og nå vil han attpåtil på fest!!!Jeg blir så frustrert!!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...