** 2 prinsesser og en til** Skrevet 21. april 2010 #1 Skrevet 21. april 2010 Var hos jordmor for en tid tilbake siden og fikk beskjed om å sende inn noe til nav når jeg var i uke 26, men jeg husker ikke hva det var..... noen som vet? Det ble nevnt en kopi av ultralyden, men i hvilken forbindelse?
Venter tvillinger Januar13 Skrevet 22. april 2010 #2 Skrevet 22. april 2010 eneste jeg kan komme på er om du skal søke på engansstønad.. jeg er 30uker på vei ikke sendt inn noe til NAV.. Ikke fått beskjed om noe el.. Mulig det er noe via jobben hvis du jobber... jeg er arb.ledig så der har ikke jeg peil.. noen andre som vet ????
Tulle06ogPrins10 Skrevet 22. april 2010 #3 Skrevet 22. april 2010 det er normalt å søke om permisjon etter uke 26. Da sender du søknad om permisjon, bekreftelse på termin og inntket og skatteopplysninger (som arbeidsgiver skal fylle ut, og du skal sende inn). Dette er om du er i jobb.
mamman til Fillip Skrevet 22. april 2010 #4 Skrevet 22. april 2010 Er du i jobb skal også nav ha utfylt krav om foreldrepenger skjema i tillegg til skatteopplysninger som jobben sender de. Husk også å sende med ultralydtermin bevis som skrives ut av lege eller jordmor. Må være datert etter uke 26, å nav MÅ ha orginalen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå