Gå til innhold

Man venter seg nesten ihjel..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Huff da er vel TR på vei igjen da,,,.

ingen spsielle symptomer som dukker opp denne gangen heller,kun 2 ting men regner jeg med er TR som gjør.. for her er det kun smerter i 1 puppelupp og biiitte litt i den andre. og hodepine.. null og niks mer.. så tviler denne gangen ogsååå... går det ann! hehe

har jo prøvd i 2 år nå,uten noe som helst lykke... sukk..

Kan det ikke bare bli alle oss slitere sin tur nå! med eeen gang!

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

uff, så leit :( Kan ikke fatte hva slags tålmodighet og stå-på vilje man må ha når ting tar så lang tid. All ære til dere det gjelder! Har flere kollegaer som har slitt i mange år før det har klaffet, og det har vært tungt å se.

 

Masse lykke til videre, det blir deres tur straks!!

Skrevet

åh :) utrolig koslig svar <3 Tusen takk!

 

ja det nytter ikke gi opp håpet :) en dag får vi det som vi vil alle sammen helt sikkert :D

 

Skrevet

bare hyggelig :)

 

har du barn?

 

Jeg har en sænn på 4 år som vi håper å lage søsken til nå. Han var ikke planlagt så dette å skulle "prøve" å bli gravid er helt nytt for meg - og litt skummelt/spennende:)

 

Selv om det er noen triste historier inne på denne debatten så er det mye mer koselig her inne på både skravle og ikke minst anonym :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...