andreita med 2 prinsesser Skrevet 20. april 2010 #1 Skrevet 20. april 2010 kanskje jeg ikke tenker så mye på baby da, og jeg skal begynne i jobb på fredag så da får vi ta en skikkelig overgang, tok skjøkkenet i går Ha en fin dag alle sammen
Stinelill Skrevet 20. april 2010 #2 Skrevet 20. april 2010 Ja det er greit å ha noe å gjøre, så man ikke tenker for mye. Jeg merker jeg blir nesten litt sprø når jeg har lite å gjøre og babytankene begynner å surre. Lykke til med ny jobb!
BettyBoob Skrevet 20. april 2010 #3 Skrevet 20. april 2010 Så flink du er Skulle ønske jeg hadde gjort det samme!
arime Skrevet 21. april 2010 #4 Skrevet 21. april 2010 Hehe, jeg tror jeg må finne på noe i dag jeg og, er når jeg er hjemme jeg tenker på baby og prøving og sånn. Men vasking... Uuuugh. Vet jeg må vaske litt i dag, egentlig... Tar det etter middagsluren. Jepp, får nyte å være ung, fri og uansvarlig mens vi kan, ikke sant?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå