Gå til innhold

Hur mye dere fra barnefar?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Barnefar har en intekt på minimum 700 000 kr per år. Har 2 barn fra för med annan mor. Betaler dem ca 2500 kr per barn, blir det detsamma till mej? eller blir det mindre nå som han får 3 barn att betala bidrag till?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg får ca 15.000,- i bidrag fra far hver måned. For 3 barn

Skrevet

Jeg kan ingenting om regler, men 2500 høres lite ut for en med inntekt på 700.000. La for guds skyld NAV regne ut bidraget og ikke inngå privat avtale!

Skrevet

Bf driver eget firma, uvisst hva han tjener. Jeg får 1000 kr i mnd for 2 barn. Fikk først 10 mnd etter at jeg gikk. Jeg har betalt absolutt alt til da utenom mat og bleier når de er hos han.

 

Han bidrar lite og er veldig kjip!

 

 

Gjest marie-s
Skrevet

Det kommer vel an på mors inntekt og hvor mye han har barna.

Skrevet

Får ca. kr 1600 pr mnd. LItt usikker på hvilken inntekt han har, men vert fall rundt 500.000. Synes kanskje det er litt lite. Har hatt det samme hele tiden..Vi inngikk privat avtale, men brukte den veiledningskalkulatoren på nav. Er det bedre å få Nav til å regne ut for oss? er det slik at vi må betale ca. 800 kr hver for at Nav skal regne ut?

 

Skrevet

15000 for 3 barn. Det koster da ikke 15000 kr i mnd.å ha 3 barn????

 

Hvordan kan det stemme?

 

 

 

 

 

 

 

 

Skrevet

Barnefar betaler ingenting.

Skrevet

Jeg får 8000 for 2 barn og 11000 for de 2 andre barna. De har fra kr 700000 + i inntekt. De ser barna ca 7 uker i året til sammen. jeg betaler alt, klær barnehage, fritidsaktiviteter absolutt alt. Jeg tjener nå ca 125000 i året. Jobber lite fordi barna er små. Bidrag går sikkert ned litt når jeg begynner å jobbe mer. Jeg lever ikke som en greve, 4 barn koster mye mer en 2 eller 1 barn. Bidrag er noe vi har funne ut sammen og vi sammarbeider bra og har en veldig god tone.

Skrevet

0 ... 1010 i forskuddsbidrag fra Nav.

Skrevet

Vi har en privat avtale. Far tjener bra

Skrevet

Store forskjeller ute og går ser jeg...

 

Jeg får bidrag for 1 barn via nav innkreving, 1680 de mnd far faktisk betaler, 1380 (bidragsforskudd) de mnd han ikke gjør det.

Skrevet

jeg får 1500,- i mnd.+ at han kjøper ganske masse til han å vi deler på dyre ting.

 

Skrevet

Får kr. 720 i måneden fra mor i bidrag. Jeg har ikke unormalt høy inntekt selv og mener at 720 kroner i måneden er latterlig. Mor har ikke samvær med barnet og det vil si at alle innkjøp blir gjort av meg. Vet ikke hva mors inntekt er.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...