Kjomsa Skrevet 17. april 2010 #1 Skrevet 17. april 2010 Hei. Jeg er en 3 barns mamma på 32 år. Minsten min er 12 uker. Og de to eldste er 7 og 8 1/2 år gammel. Har kjøpt garn og pinner på Bånsull og fikk oppskrift på en lue jeg har lyst å strikke. Har så lyst å lære meg å strikke men har dessverre ingen som kan hjelpe meg i gang her. Mamman min bor langt oppi nord. Noen som er flinke til å lære bort og har lyst å bli kjent med ei hyggelig jente fra Finnmark? :-)) Jeg bor på Lund.
Smurfeline87 Skrevet 17. april 2010 #2 Skrevet 17. april 2010 Heisann, tenkte jeg kunne nå gi deg tips om denne siden her selv om jeg ikke bor i nærheten, hihi: http://www.garnstudio.com/lang/no/skole/index.php Her er både illustrasjoner og videoer av det du trenger å kunne for å lage luen tenker jeg Lykke til!!
kath gutt07 & jente10 Skrevet 28. april 2010 #3 Skrevet 28. april 2010 strikkegal jente på 25, på Lund faktisk!! , om det skulle være krise.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå