Gå til innhold

Hvor mange dager igjen til 2.tri??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg gleeeeder meg SÅNN!! (gru/gleder..) Skal på UL på onsdag og da er jeg 11+3, så om alt er fint (bankibordet) tusler jeg inn på 2.tri på søndagen (altså om 9 dager)..

 

Det blir så FANTASTISK!!

 

1.tri har gått så saaaakte denne gangen, og jeg gleder meg til å fortelle "hele verden" om den lille lillesøsteren/lillebroren..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe - det er jo ikke lenge til i det hele tatt - jeg har 34 dager igjen til 2 tri. Da skal sønnen vår få vite at han skal bli storebror også... :D

Skrevet

Heisann! Jeg går over til 2.trim om to dager. Gleder oss kjempe masse til da. Den etterlengte dagen er endelig her... Om to dager kommer vi til å fortelle til våre nærmeste familie, resten får vel vite etterhvert. Det kommer til å bli stormende jubel og hæler i taket. For foreldrene våre har "mast" mye om det de siste årene.

 

Siden alt står bra til med meg får jeg ikke UL før uke 17-19, men skal til jordmor til uka. Gleder meg til da for det. For da skal jeg få lytte til hjertelyden til spiren:)

 

Du får lykke til i svangerskapet!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...