Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #1 Skrevet 14. april 2010 Hvor mye maltekstrakt blander dere i MME? har nettopp begynt med det nå til enkelte av måltidene om dagen pga jeg har for lite melk. Barnet er 1 mnd gammel og spiser ca 120-130ml pr måltid. Hvor mye malt ville dere da ha tilsatt?
Lemonia Skrevet 14. april 2010 #2 Skrevet 14. april 2010 Vi pleide å tilsett en teskje maltekstrakt i _en_ av flaskene han fikk i løpet av et døgn (ikke til hvert måltid altså). Det var nok til å holde magen i gang.
Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #3 Skrevet 14. april 2010 Tusen takk for svar :-) Da prøver jeg på det, vil jo ikke skape diare heller. Håper det fungerer siden jeg gir litt MM og litt MME iløpet av dagen :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå