Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #1 Skrevet 14. april 2010 Jeg og typen ble offisielt sammen på facebok, jeg hr sånn 20+ "likes" på forandringen på min side.. Mens på hans side.. har han kun 2-3 og vi har like mange venner... :/:/ Altså.. Begynner å lure litt.. hehe
Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #2 Skrevet 14. april 2010 Du har vel venner som er mer på Facebook og som er løsere med "like"-knappen
Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #3 Skrevet 14. april 2010 Nei, tror ikke du skal legge for mye i det.. Ikke alle gidder å like sånt, eller legger merke til det..
Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #4 Skrevet 14. april 2010 Å, hjelpe meg, har du ikke noe annet å henge deg opp i?
Tøvsjura Skrevet 14. april 2010 #5 Skrevet 14. april 2010 Ikke bekymre deg for dette du. Det kan jo tenkes at ikke alle har sett oppdateringen på hans side evt er det ikke alle som engasjerer seg så mye i andre liv. Da vi fikk vårt andre barn og dette ble annonsert på fb fikk jeg tonnevis med gratulasjoner, min kjære fikk ikke på langt nær så mange - kan selvsagt ha noe å gjøre med at jeg har mest jentevenner på fb og min samboer har mest guttevenner. Tror ikke gutter/menn bryr seg så mye om slikt som det jenter/kvinner gjør. Ikke legg for mye i dette du, de er nok glade på deres vegne uavhenig om de har trykket "Liker"-knappen for å bevise dette ;-)
Anonym bruker Skrevet 14. april 2010 #6 Skrevet 14. april 2010 Hehe, det er vel alle de mugne beundrerinnene hans som sitter og venter på bruddet før de bruker "like"-knappen, da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå