gutt 06 og jente nov 2010 Skrevet 5. april 2010 #1 Skrevet 5. april 2010 i dag våknet jeg opp til friskt blod det var ikke så mye,mn dette har fortsettet utover dagen.noen som vet om dette er en start på sa`?? har murringe og verkende følelse i magen og underlivet!!
snartmammapåny Skrevet 5. april 2010 #2 Skrevet 5. april 2010 Sa kan nok desverre ikke utelukkes, men det kan være helt normalt. Du må nesten bare vente og se. Skulle blødningene fortsette så ta kontakt med lege og få sjekket ut så du slipper å gå i uvisse.
nurke84 *mamma til alma* Skrevet 5. april 2010 #3 Skrevet 5. april 2010 om du har blødninger og vondt i tillegg så burde du komme deg til lege/legevakt/sykehus for og sjekke. lykke til, håper det bare er noe forbigående
★tøysekroppen&prinsene★ Skrevet 5. april 2010 #4 Skrevet 5. april 2010 jeg er 9+6 idag og oppdaget det samme...men uten smerter BANK I BORDET! men jeg har hatt sparsomme brune blødninger i tre uker og ahr sett liv på ul.....men nå som det er friskt blod må jeg si jeg ble redd ja...... heldigvis time hos gyn på onsdag!!håper alt er bra med oss begge!!!xxxxxxxxxxx har du vært på ul å før eller?
gutt 06 og jente nov 2010 Skrevet 5. april 2010 Forfatter #5 Skrevet 5. april 2010 har fått litt brunt åså nå,ska ringe til legen i morgen tidlig.uff dette var ikke det jeg hadde forventet,er bekymret selv om jeg prøver å tenke at dette skjer mange og som regels går d bra. har ikke hatt ul nei. x fingrene for oss måtte dette gå bra !!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå