stolt2barnsmor, prøver på nr 3 Skrevet 1. april 2010 #1 Skrevet 1. april 2010 hadde ikm 21 mars, å tr har fortsatt ikke kommet..... tok g-test senest i går, fortsatt negativ ( positiv el tester flere dager på rad nå.... flere som går å venter? har ganske regelmessige sykluser 28-30 dager.. noen som har testet positivt veldig sent her? hvor sent?
SkyBaby Skrevet 1. april 2010 #2 Skrevet 1. april 2010 Dytter litt på denne ettersom jeg er litt nysjerrig selv på hvor sent folk har testet positivt..
ftone Skrevet 2. april 2010 #3 Skrevet 2. april 2010 Hei. Forstår akkurat hvordan du har det. IKM 24 mars, ingen tegn til TR og tok en negativ test på tirsdag. Har ikke orket å teste igjen, blir så skuffet om den er negativ. Har alltid hatt regelmessige sykluser, så dette blir jeg også gal av.... Krysser fingrene for oss.
Fløffen79 Skrevet 2. april 2010 #4 Skrevet 2. april 2010 Skjønner hvordan dere har det. Problemet mitt er at jeg har ganske uregelmessig (mellom 30-60 dager) deverre. Fikk småblødninger mandag (dag 34) men det var så lite. Hadde det slikt i 4 dager men nå er det stopp. Håper jo at det er en spire der, men tørr liksom ikke å ta test. Redd for negativt svar på den og det klarer jeg ikke en gang til. Vi har prøvd så lenge nå
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå