MammaTilEnPrins-ØnskerNr2<3 Skrevet 25. mars 2010 #1 Skrevet 25. mars 2010 er så spent!!! håper vi får vite kjønnet, da skal jeg på baby shopping etterPÅ=)) dette er en privat klinikk som sier de kan se kjønnet fra uke 14 og nå er jeg 16+4 så håper de kan se det =)
mamma til 3:) Skrevet 25. mars 2010 #2 Skrevet 25. mars 2010 Så moro:D:D Lykke til!! Håper de ser kjønnet da:D
MammaTilEnPrins-ØnskerNr2<3 Skrevet 25. mars 2010 Forfatter #4 Skrevet 25. mars 2010 det blir mest sannsynlig en liten gutt =) =) =) hun kunne ikke si det 110% sikkert fordi jenter kan ha ganske store kjønnslepper når de er så bitte små, men hun trodde det var en gutt ellers så alt fint ut, frisk og fin håper virkelig det blir en gutt nå altså, vært å handlet masse babyblått hihi *lykkelig*
Virreli Skrevet 4. april 2010 #5 Skrevet 4. april 2010 Gratulerer så mye! Det er gøy å handle inn mer "personlige" klær med farger Hvor tok du UL?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå