Luftig Skrevet 20. mars 2010 #1 Skrevet 20. mars 2010 Jente 30 år med termin 12 mai. Har ei jente på snart 6 år, så nesten som å føde på ny. Ser mange treffes i sandnes området men er der gjerne noen i Stavangerområdet også?
Anonym bruker Skrevet 25. mars 2010 #2 Skrevet 25. mars 2010 Hei! Jeg bor i Stavanger. 29år og har termin 20.mai. Har en gutt på 10år fra før av så er ihverfall lite jeg husker fra tiden den gang;)
Luftig Skrevet 12. april 2010 Forfatter #3 Skrevet 12. april 2010 Så kjekt med andre og som har termin på samme tiden her inne. jeg har en datter på seks år...så det begynner å blekne litt her og med tiden. Håper flere melder seg inn her så kanskje det går å få til barseltreff eller noe;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå