blond Skrevet 12. mars 2010 #1 Skrevet 12. mars 2010 Vi er flere som trives godt på bam og som ikke liker at det blir lagt ned, derfor ønsker vi en skravleside for bammere på dib. Den kan gjerne legges under Debatter på dib, eller i headingen til dib.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 12. mars 2010 #6 Skrevet 12. mars 2010 Dette ønsker jeg også. Superflott at det lot seg ordne:)
Ranveig R Skrevet 14. mars 2010 #10 Skrevet 14. mars 2010 Supert om dette går i orden, vi er ein liten gjeng på BaM skravle som er for gamle og for fastlåste i rutiner til at vi vil tåle å flytte over til ein ny nettstad... ;o)
blond Skrevet 15. mars 2010 Forfatter #11 Skrevet 15. mars 2010 Takker så my for at bam-skravle er opprettet og til og med øverst på forumlisten. Veldig fornøyd med det! Takk Janne!
webmaster Janne Skrevet 15. mars 2010 #12 Skrevet 15. mars 2010 Bare hyggelig! Vi vil jo gjerne glede dere, er bare ikke alltid vi har mulighet til å oppfylle alles ønsker - men dette gikk bra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå